Worek Reisenthel Mysac kids cats and dogs, mint

RIC4062 Reisenthel Reisenthel
39.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RIC4062
Wymiary
30 x 34 cm
Materiały
Poliester

Opis produktu

Worek Reisenthel Mysac kids cats and dogs, mint ma pojemność 5 l, dlatego jest wygodnym rozwiązaniem dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Miętowy worek Reisenthel Mysac kids cats and dogs, mint został ozdobiony nadrukami rysunkowych psów i kotów. Wewnątrz znajdziesz miejsce, w którym możesz wypisać imię dziecka. W ten sposób zguba zawsze trafi do właściciela.
Dzięki wysokiej jakości tkaninie poliestrowej, odpornej na działanie wody, worek Reisenthel Mysac kids cats and dogs, mint sprawdzi się w kazdych warunkach. Zaciskany sznurkiem otwór wlotowy jest bezpieczny i chroni przed wypadaniem zawartości worka. Sznurek dodatkowo tworzy ramiączka jak w plecaku. Model będzie idealny zarówno do noszenia stroju i butów na zmianę, jak i prowiantu na krótką wycieczkę.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię