Zawieszka Rosendahl Karen Blixen Heart h 12 cm, złota

32563 Rosendahl Rosendahl
159.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
32563
Wymiary
Wysokość 12 cm
Szerokość 12 cm
Głębokość 0,5 cm
Materiały
Stop cynku

Opis produktu

Zawieszka Rosendahl Karen Blixen Heart o wysokości 12 cm w kolorze złotym zawieszona w oknie będzie nietuznikową dekoracją bożonarodzeniową!

Podkreśl świątecznego ducha dzięki Karen Blixen's Christmas - fantastycznej kolekcji ozdób choinkowych pełnych niezwykłych historii i bożonarodzeniowej magii!

Elegancka, złota zawieszka w kształcie serduszka o wysokości 12 cm została stworzona przez projektanta Ole Kortzau w oparciu o klasyczne symbole Świąt Bożego Narodzenia.
Serce wypełniono częściowo prostokątami z grawerem.
Całą dekorację wieńczy subtelna zawieszka do przewleczenia sznurka lub łańcuszka.

Dekoracja powstała ze stopu cynkowego i może zarówno wisieć na choince, jak i leżeć na świątecznym stole jako piękny akcent. Sprawdzi się także podczas pakowania prezentu w formie skupiającego wzrok akcentu umieszczonego na dekoracyjnej tasiemce. 

Dostępna jest także w wersji srebrnej.

Cechy produktu:

  • świąteczna dekoracja w kształcie serca o wysokości 12 cm,
  • wykonana ze stopu cynkowego wykończonego w złocie,
  • otwór na sznurek ułatwiający zawieszenie dekoracji na ścianie, lub choince,
  • idealna do ozdobienia choinki, ściany lub świątecznego stroika.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię