Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bauble mała, clear

4800512 Holmegaard Holmegaard
96.00 PLN
96,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800512
Wymiary
7,5 x śr. 6,5 cm
Materiały
Szkło borokrzemowe
Ograniczenia
Użytkowanie i konserwacja
Przecierać delikatnie szmatką.

Opis produktu

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bauble mała, clear to ozdoba, które nie może zabraknąć w Twoim domu na święta. Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bauble mała, clear została przygotowana według projektu Ann-Sofi Romme, artystki, która 30 lat temu po raz pierwszy stworzyła projekty do kolekcji Christmas.

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bauble mała, clear została stworzona z trwałego dmuchanego szkła. Jest ozdobiona świątecznym motywem w złoto-czerwonym kolorze, prezentującym nie tylko serduszka, ale i liście poinsecji, tulipana, ostrokrzewu i jemioły.

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bauble mała, clear sprawdzi się jako dodatek do wystroju na Boże Narodzenie. Możesz powiesić ją na choince, dodać do wianka lub stroika.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię