Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Star ostrokrzew, clear

4800506 Holmegaard Holmegaard
94.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800506
Wymiary
8,5 x 2,5 x 8,5 cm [dł x szer x wys]
Materiały
szkło borokrzemowe dmuchane

Opis produktu

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Star ostrokrzew, clear to ozdoba, która łączy w sobie klasyczny kształt pięcioramiennej gwiazdy z nietypową kolorystyką – zawieszka została wykonana ze szkła borokrzemianowego, które jest przezroczyste! To rozwiązanie dość nietypowe, szczególnie na tle bardziej tradycyjnych ozdób świątecznych, ale z pewnością nie przypadkowe!

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Star ostrokrzew, clear pasuje do wielu innych ozdób – gałązek, łańcuchów z papierów czy lampek choinkowych – a przede wszystkim świetnie wygląda na tle zieleni gałązek czy samej choinki. Dodatkowego uroku dodają jej niewielkie i nieliczne zdobienia na powierzchni. W przypadku opisywanego produktu przedstawiają one gałązki ostrokrzewu, symbolu świąt w Europie Północnej.

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Star ostrokrzew, clear może być świetnym prezentem dla osoby, która uwielbia święta Bożego Narodzenia.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię