Zegar ścienny Umbra Ribbon drewniany Ø 51 cm, drewniany

118071-390 Umbra Umbra
489.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
118071-390
Wymiary
Ø 51,4 cm
Materiały
Drewno

Opis produktu

Efektowny, drewniany zegar ścienny Umbra Ribbon (śr. 51 cm) z wyrazistymi, czarnymi wskazówkami – widoczny w każdym pomieszczeniu! Oryginalny kształt zegara sprawia, że można powiesić go zarówno we wnętrzach domowych, biurowych jak i klubowych – wszędzie wygląda rewelacyjnie.
Sposób montażu: odpowiednie do wagi kołki montażowe, nie dołączone do zestawu.
Umbra – niezwykłe pomysły, które odmienią dom!'

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Kanadyjska projektantka Michelle Ivankovic pochodzi z Toronto. Początkowo zajmowała się stolarstwem artystycznym i tworzyła oryginalne i niezwykłe meble. Następnie rozpoczęła współpracę z firmą Umbra, gdzie stała się kreatywną wizjonerką, odpowiedzialną za pionierski kierunek w sztuce i spójny język kolekcji U+. Obecnie Ivankovic posiada własne studio projektowe w Amsterdamie. W 2008 r jedna z jej prac znalazła się w pierwszej setce najlepszych projektów na świecie według rankingu ID magazine. Stworzone przez nią dzieła znajdują się w stałej kolekcji Cooper Hewitt, National Design Museum w Nowym Jorku.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię