Zestaw 3 miniaturowych wazonów Omaggio, srebrny

692410 Kähler Kähler
235.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
692410
Wymiary
Ø5,5 cm, wysokość: 8,5 cm
Materiały
fajans
Ograniczenia

Opis produktu

Zestaw 3 miniaturowych wazonów Kähler Omaggio srebrny zwraca uwagę nietuzinkowym wzornictwem. Połyskujące srebrne pasy na białym tle przyciągają wzrok i stanowią efektowną ozdobę wazonu. Ręcznie malowane wzór na każdym wazonie układają się nieco inaczej, dzięki czemu każdy z wazonów jest wyjątkowy. 

 

Zestaw 3 miniaturowych wazonów Kähler Omaggio srebrny będzie oryginalną ozdobą nowoczesnego wnętrza. Malutkie wazoniki (8,5 cm wysokości, 5,5 cm średnicy) świetnie nadają się uroczych, niewielkich bukiecików z konwalii, stokrotek czy innych drobnych kwiatków.

 

Zestaw wazoników Omaggio świetnie sprawdzi się w roli prezentu. 

 

W celu wyczyszczenia wazoników należy je przetrzeć wilgotną ściereczką.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię