Wazon Kähler Omaggio 12.5 cm, srebrny

691790 Kähler Kähler
141.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
691790
Wymiary
Ø8 cm, wysokość: 12,5 cm
Materiały
fajans
Ograniczenia

Opis produktu

Wazon Kähler Omaggio 12,5 cm srebrny zwraca na siebie uwagę wyjątkowym wzornictwem. Połyskujące srebrne pasy na białym tle przyciągają wzrok i stanowią nietuzinkową ozdobę wazonu. Ręczne malowanie nadaje każdemu egzemplarzowi unikalny charakter.

 

Wazon Kähler Omaggio 12,5 cm srebrny będzie oryginalną ozdobą nowoczesnego wnętrza. Ustaw go na komodzie, półce, stole lub parapecie i wypełnij kolorowymi kwiatami. Mały wazon (12,5 cm wysokości, 8 cm średnicy) doskonale wyeksponuje urocze bukieciki konwalii, stokrotek czy dzwonków lub niewielkie pojedyncze kwiaty.

 

Wazon z serii Omaggio okaże się dobrym pomysłem na stylowy prezent.

 

W celu wyczyszczenia wazonu należy go przetrzeć wilgotną ściereczką.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię