Wazon Kähler Omaggio 20 cm, mother of pearl

691781 Kähler Kähler
258.00 PLN
258,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
691781
Wymiary
Ø16 cm, wysokość: 20 cm
Materiały
fajans
Ograniczenia

Opis produktu

Wazon Kähler Omaggio 20 cm mother of pearl zwraca na siebie uwagę wyjątkowym wzornictwem. Efektowne pasy o subtelnym perłowym połysku przyciągają wzrok i stanowią nietuzinkową ozdobę wazonu. Ręczne malowanie nadaje każdemu egzemplarzowi unikalny charakter.

 

Wazon Kähler Omaggio 20 cm mother of pearl będzie oryginalną ozdobą nowoczesnego wnętrza. Ustaw go na komodzie, półce, stole lub parapecie i wypełnij kolorowymi kwiatami. Średniej wielkości wazon (20 cm wysokości, 16 cm średnicy) jest niezwykle uniwersalny – doskonale wyeksponuje zarówno bukiety, jak i pojedyncze kwiaty czy dekoracyjne gałązki.

 

Wazon z serii Omaggio okaże się dobrym pomysłem na stylowy prezent.

 

W celu wyczyszczenia wazonu należy go przetrzeć wilgotną ściereczką.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię