Wazon Kähler Omaggio 12.5 cm, mother of pearl

691780 Kähler Kähler
141.00 PLN
141,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
691780
Wymiary
Ø8 cm, wysokość: 12,5 cm
Materiały
fajans
Ograniczenia

Opis produktu

Wazon Kähler Omaggio 12,5 cm mother of pearl zwraca na siebie uwagę wyjątkowym wzornictwem. Efektowne pasy o subtelnym perłowym połysku przyciągają wzrok i stanowią nietuzinkową ozdobę wazonu. Ręczne malowanie nadaje każdemu egzemplarzowi unikalny charakter.

 

Wazon Kähler Omaggio 12,5 cm mother of pearl będzie oryginalną ozdobą nowoczesnego wnętrza. Ustaw go na komodzie, półce, stole lub parapecie i wypełnij kolorowymi kwiatami. Mały wazon (12,5 cm wysokości, 8 cm średnicy) doskonale wyeksponuje urocze bukieciki konwalii, stokrotek czy dzwonków lub niewielkie pojedyncze kwiaty.

 

Wazon z serii Omaggio okaże się dobrym pomysłem na stylowy prezent.

 

W celu wyczyszczenia wazonu należy go przetrzeć wilgotną ściereczką.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię