2 Szklanki do gorących napoi Holmegaard Christmas

4800520 Holmegaard Holmegaard
206.00 PLN
206,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800520
Wymiary
11 x 10,5 x 7,5 cm
Materiały
Szkło prasowane maszynowo
Ograniczenia

Opis produktu

2 Szklanki do gorących napoi Holmegaard Christmas to niezbędne wyposażenie świątecznej scenerii w domu. 2 Szklanki do gorących napoi Holmegaard Christmas należą do kolekcji Christmas 2023, stworzonej przez artystkę Jette Frölich. Tradycyjny kształt i niezwykły nadruk rodem ze świątecznej piekarni świetnie wpisują się w atmosferę świąt.

2 Szklanki do gorących napoi Holmegaard Christmas mają wysokość 11 cm. Każda z nich ma ucho, dzięki któremu nie poparzysz się do pitego płynu. Lekko rozszerzony ku górze kształt, uzyskany przez maszynowe dmuchanie szkła, gwarantuje wygodę korzystania i sprawia, że szklanki wpisują się w całą kolekcję.

2 Szklanki do gorących napoi Holmegaard Christmas możesz wykorzystać po prostu do swojej kuchni. Przygotujesz w nich kawę z cynamonem, zimową herbatę z pomarańczą lub gorącą czekoladę z piankami!

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię