Szklanka do wody Holmegaard Christmas

4800525 Holmegaard Holmegaard
120.00 PLN
120,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800525
Wymiary
12 x śr. 7,5 cm, pojemność: 0.28 l
Materiały
Szkło dmuchane maszynowo
Ograniczenia

Opis produktu

Szklanka do wody Holmegaard Christmas to niezbędny element wyposażenia wnętrza na czas Bożego Narodzenia i przygotowania do świąt. Szklanka do wody Holmegaard Christmas została przygotowana w ramach kolekcji artystki Jette Frölich na święta 2023. Niezwykły nadruk z elementami złota imituje wejście do starodawnej piekarni.

Szklanka do wody Holmegaard Christmas ma pojemność 280 ml i wysokość 12 cm. Została przygotowana z maszynowo dmuchanego szkła i ma charakterystyczny, rozszerzający się u podstawy i szczytu kształt.

Szklanka do wody Holmegaard Christmas będzie doskonałym elementem wyposażenia każdego wnętrza. Grube dno sprawia, że wydaje się solidna i dobrze się prezentuje. Sprawdzi się do wody, ale również soku czy jako dekoracja.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię