2 Kieliszki do nalewek i likierów Holmegaard Christmas

4800521 Holmegaard Holmegaard
134.00 PLN
134,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800521
Wymiary
6 x śr. 4 cm, pojemność: 0,03l
Materiały
Szkło dmuchane maszynowo
Ograniczenia

Opis produktu

2 Kieliszki do nalewek i likierów Holmegaard Christmas to element kolekcji Christmas 2023. 2 Kieliszki do nalewek i likierów Holmegaard Christmas świetnie wpisują się w nostalgiczne projekty artystki Jette Frölich. Jeden prezentuje domek z piekarnika, na drugim jest z kolei piernikowy ludzik.

Sprzedawane w zestawie 2 kieliszki do nalewek i likierów Holmegaard Christmas zostały przygotowane z mechanicznie dmuchanego szkła. Wyjątkowy kształt – grube dno i lekko wygięte krawędzie – sprawia, że kieliszki pasują do pozostałej części kolekcji. Każdy ma pojemność 30 ml.

2 Kieliszki do nalewek i likierów Holmegaard Christmas możesz wykorzystać do wzniesienia toastu z bliskimi Ci osobami. Będą też świetne do bezalkoholowych, gęstych napojów, na przykład czekolady, w której możecie maczać świąteczne ciastka.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię