Świeca adwentowa Holmegaard Christmas

4800527 Holmegaard Holmegaard
86.00 PLN
86,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800527
Wymiary
25 x śr. 5 cm
Materiały
Wosk rafinowany
Ograniczenia

Opis produktu

Świeca adwentowa Holmegaard Christmas to wysoka na 25 cm ozdobna świeca w sam raz na przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Świeca adwentowa Holmegaard Christmas została przygotowana w ramach kolekcji Christmas 2023 przez artystkę Jette Frölich. Przedstawia świąteczny motyw, z którym zajrzymy do wnętrza starodawnej piekarni.

Dzięki wykorzystaniu w pełni rafinowanego wosku parafinowego świeca adwentowa Holmegaard Christmas wypala się równo przez cały Adwent. Piękne motywy widoków z dwóch okien otaczają linię, przy której wypisane są kolejne dni.

Świeca adwentowa Holmegaard Christmas to piękne uzupełnienie tradycyjnego wnętrza, jak i wystroju w typie retro, a nawet nowoczesnego. Subtelne, złote zdobienia wprawiają wszystkich w bożonarodzeniowy nastrój.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię