2 Świeczniki na tealight Holmegaard Christmas

4800524 Holmegaard Holmegaard
206.00 PLN
206,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800524
Wymiary
7,5 x śr. 7 cm
Materiały
Szkło dmuchane maszynowo
Ograniczenia

Opis produktu

2 Świeczniki na tealight Holmegaard Christmas to elementy kolekcji przygotowanej na 2023 rok przez arystkę Jette Frölich. 2 Świeczniki na tealight Holmegaard Christmas to zestaw, który przeniesie Cię do tradycyjnej piekarni ze świątecznymi smakołykami.

Niezwykle precyzyjne zdobienie sprawia, że 2 Świeczniki na tealight Holmegaard Christmas świetnie prezentują się, oświetlone do wewnątrz tealightami. Mają 7,5 cm wysokości i kształt staromodnego wazonu. Zostały przygotowane z maszynowo dmuchanego szkła.

2 Świeczniki na tealight Holmegaard Christmas będą świetną ozdobą każdego wnętrza. Sprawdzą się nie tylko na świeczki, ale również inne dekoracje, np. potpourri pachnące świętami. Ustawisz je na stole podczas kolacji, ale również na gzymsie kominka czy biblioteczce.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię