4 Miski Rosendahl Grand Cru Essentials Ø21 cm

20433 Rosendahl Rosendahl
470.00 PLN
470,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20433
Wymiary
5 x śr. 21 cm
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

4 miski Rosendahl Grand Cru Essentials Ø21 cm zainspirowane są nowoczesnym stylem życia i nieformalnym stylem ulicznych restauracji. 4 miski Rosendahl Grand Cru Essentials Ø21 cm świetnie prezentują się zwłaszcza w kuchni nawiązującej do azjatyckich smaków.

4 miski Rosendahl Grand Cru Essentials Ø21 cm zostały przygotowane z białej porcelany. Każda z nich ma 21 cm średnicy, a dodatkowo wysokość rantu 5 cm. Kształt sprawia, że łatwo przechowasz je jedna w drugiej nawet na niewielkiej powierzchni.

Z uwagi na wyjątkowy kształt 4 miski Rosendahl Grand Cru Essentials Ø21 cm wykorzystasz w różnych celach. Możesz podać w nich danie gorące z kuchni azjatyckiej, jak i gęstą zupę-krem. Sprawdzą się też do sosów, przystawek i przekąsek.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię