4 Kubki Rosendahl Grand Cru Essentials

20482 Rosendahl Rosendahl
329.00 PLN
329,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20482
Wymiary
8,5 x 12 x śr. 9 cm, pojemność: 0.29 l
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

4 kubki Rosendahl Grand Cru Essentials to zestaw przygotowany na nieformalne spotkania. 4 kubki Rosendahl Grand Cru Essentials tworzą komplet, który wyróżnia się unikalnym designem i prostotą. Dzięki charakterystycznemu kształtowi możesz łatwo je przechowywać jeden w drugim.

4 kubki Rosendahl Grand Cru Essentials zostały przygotowane z białej porcelany. Każdy ma pojemność ok. 300 ml i wysokość 8,5 cm. Wygodne ucho i charakterystyczny wzór sprawiają, że to świetny model na co dzień, zarówno do domu, jak i do pracy.

4 kubki Rosendahl Grand Cru Essentials świetnie sprawdzą się przy serwowaniu gorących napojów. Będą przydatne do dużej, mlecznej kawy, ale również herbaty czy aromatycznej, gorącej czekolady.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię