4 Talerze obiadowe Rosendahl Grand Cru Essentials Ø25 cm

20431 Rosendahl Rosendahl
470.00 PLN
470,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20431
Wymiary
2,5 x śr. 25 cm
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

4 talerze obiadowe Rosendahl Grand Cru Essentials Ø25 cm inspirowane są stylem ulicznym. 4 talerze obiadowe Rosendahl Grand Cru Essentials Ø25 cm świetnie sprawdzą się jako wyznacznik międzynarodowego trendu i mieszania kultur jedzenia. Prosty wygląd idzie w parze z przestrzenią do wyjątkowych aranżacji jedzenia.

4 talerze obiadowe Rosendahl Grand Cru Essentials Ø25 cm to zestaw przygotowany z białej, eleganckiej porcelany. Prosty wzór sprawia, że talerze pasują do wszystkich aranżacji. Każdy ma 25 cm średnicy i niewysoki rant wokół.

4 talerze obiadowe Rosendahl Grand Cru Essentials Ø25 cm będą idealne do podania dań obiadowych czy wystawnych kolacji. Zestaw czterech talerzy sprawdzi się dla małej rodziny lub samotnej osoby i jej gości.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię