4 Talerze obiadowe Rosendahl Grand Cru Essentials Ø20.5 cm

20432 Rosendahl Rosendahl
446.00 PLN
446,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20432
Wymiary
2 x śr. 20,5 cm
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

4 talerze obiadowe Rosendahl Grand Cru Essentials Ø20.5 cm to zestaw inspirowany nieformalnym stylem ulicznego jedzenia. 4 talerze obiadowe Rosendahl Grand Cru Essentials Ø20.5 cm idealnie nadają się zarówno do dań gorących, jak i przystawek. Niewysoki rant sprawia, że talerze mają wyjątkowy, prosty styl.

4 talerze obiadowe Rosendahl Grand Cru Essentials Ø20.5 cm to zestaw przygotowany z białej porcelany. Jest ozdobiony na zewnętrznej stronie delikatnym wzorkiem. Każdy z talerzy możesz przechowywać jeden na drugim, co znacznie ułatwia sprawę przy małej kuchni czy zajętych szafkach. Każdy ma średnicę 20,5 cm.

4 talerze obiadowe Rosendahl Grand Cru Essentials Ø20.5 cm możesz wykorzystać do podania lunchu. Sprawdzą się jednak również do wystawienia przekąsek, serów czy wędlin.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię