Bombka Alessi Proust 2

AM43 2 Alessi Alessi
96.00 PLN
96,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AM43 2
Wymiary
Średnica: 9 cm
Materiały
dmuchane szkło

Opis produktu

Bombka Alessi Proust 2 to okrągła dekoracja świąteczna, która przykuwa wzrok dzięki swojej wielobarwności. Wyposażono ją w sznureczek, który umożliwia jej zawieszenie m.in. na choince. Równie ciekawie zaprezentuje się w stroiku lub w towarzystwie innej ozdoby świątecznej.


Prezentowany produkt został wykonany ręcznie, dzięki czemu każdy egzemplarz jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Do produkcji bombki wykorzystano wysokiej jakości szkło. To gwarancja solidności i wytrzymałości.


Bombka Alessi Proust 2 posiada 9 cm średnicy. Wygląda tak, jakby w jej wnętrzu mieściło się mnóstwo kolorowego konfetti. Przewodnie barwy to m.in. czerwień, róż, czerń i fiolet. Całość doskonale się ze sobą komponuje.

Kolekcja: Alessi Proust

Zobacz kolekcję

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Alessandro Mendini to projektant oraz architekt, którego prace zmieniły sposób myślenia o produkcie. Odegrał dużą rolę w rozpowszechnianiu postmodernizmu oraz idei „banalnego designu”, która demaskuje nijakość i brak wyrazu produkowanych przedmiotów. Przedstawił metodę „re-designu” w nowym świetle. Jego prace odwołują się do przekonania, że wszystko w sztuce już było. Manifestował swoje poglądy korzystając z różnych form ekspresji – ozdabiał oraz modyfikował istniejące już projekty. Jest zdania, że to detale stanowią istotę produktu. Zaprojektował teatr „Teatrino della Bicchieraia” oraz wieżę pamięci w Hiroshimie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię