Bombka Alessi Proust 2

AM43 2 Alessi Alessi
96.00 PLN
96,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AM43 2
Wymiary
Średnica: 9 cm
Materiały
dmuchane szkło

Opis produktu

Bombka Alessi Proust 2 to okrągła dekoracja świąteczna, która przykuwa wzrok dzięki swojej wielobarwności. Wyposażono ją w sznureczek, który umożliwia jej zawieszenie m.in. na choince. Równie ciekawie zaprezentuje się w stroiku lub w towarzystwie innej ozdoby świątecznej.


Prezentowany produkt został wykonany ręcznie, dzięki czemu każdy egzemplarz jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Do produkcji bombki wykorzystano wysokiej jakości szkło. To gwarancja solidności i wytrzymałości.


Bombka Alessi Proust 2 posiada 9 cm średnicy. Wygląda tak, jakby w jej wnętrzu mieściło się mnóstwo kolorowego konfetti. Przewodnie barwy to m.in. czerwień, róż, czerń i fiolet. Całość doskonale się ze sobą komponuje.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Alessandro Mendini to projektant oraz architekt, którego prace zmieniły sposób myślenia o produkcie. Odegrał dużą rolę w rozpowszechnianiu postmodernizmu oraz idei „banalnego designu”, która demaskuje nijakość i brak wyrazu produkowanych przedmiotów. Przedstawił metodę „re-designu” w nowym świetle. Jego prace odwołują się do przekonania, że wszystko w sztuce już było. Manifestował swoje poglądy korzystając z różnych form ekspresji – ozdabiał oraz modyfikował istniejące już projekty. Jest zdania, że to detale stanowią istotę produktu. Zaprojektował teatr „Teatrino della Bicchieraia” oraz wieżę pamięci w Hiroshimie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię