Komplet 3 bombek Alessi Proust

AM43SET3 Alessi Alessi
216.00 PLN
216,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AM43SET3
Wymiary
Średnica: 6 cm
Materiały
dmuchane szkło

Opis produktu

Komplet 3 bombek Alessi Proust to zestaw dla tych, którzy poszukują nietuzinkowych dekoracji świątecznych! Kolorowe bombki zachwycają oryginalnym wzornictwem i doskonałą trwałością. Każda z nich została wykonana ręcznie z dmuchanego szkła, a więc są to produkty oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.


Bombki możesz z powodzeniem zawiesić na choince lub wykonać z nimi inną dekorację świąteczną. Komplet 3 bombek Alessi Proust wyróżnia się wysoką trwałością, dzięki czemu przy odpowiedniej eksploatacji – ozdoby posłużą Ci przez co najmniej kilka sezonów. Ich utrzymanie w czystości nie jest wymagające. Wystarczy zastosować wilgotną ściereczkę. Średnica jednej bombki wynosi 9 cm, zatem nie zajmują dużo miejsca.

Kolekcja: Alessi Proust

Zobacz kolekcję

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Alessandro Mendini to projektant oraz architekt, którego prace zmieniły sposób myślenia o produkcie. Odegrał dużą rolę w rozpowszechnianiu postmodernizmu oraz idei „banalnego designu”, która demaskuje nijakość i brak wyrazu produkowanych przedmiotów. Przedstawił metodę „re-designu” w nowym świetle. Jego prace odwołują się do przekonania, że wszystko w sztuce już było. Manifestował swoje poglądy korzystając z różnych form ekspresji – ozdabiał oraz modyfikował istniejące już projekty. Jest zdania, że to detale stanowią istotę produktu. Zaprojektował teatr „Teatrino della Bicchieraia” oraz wieżę pamięci w Hiroshimie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię