Bombka Alessi Proust 1

AM43 1 Alessi Alessi
96.00 PLN
96,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AM43 1
Wymiary
Średnica: 9 cm
Materiały
dmuchane szkło

Opis produktu

Bombka Alessi Proust 1 to kolorowa ozdoba, która doskonale wpisze się w aranżację świąteczną. Dzięki niej choinka zyska na niepowtarzalności. Pozwoli Ci celebrować każdą chwilę w miłej atmosferze.


Ręczne wykonanie sprawia, że jest to produkt nietuzinkowy i jedyny w swoim rodzaju. Wysokiej jakości szkło nadaje mu trwałości i solidności. Bombka jest okrągła oraz wyposażona w praktyczny sznureczek do zawieszenia.


Bombka Alessi Proust 1 nadaje się zarówno na choinkę, jak i stroik lub inną, dowolnie wybraną ozdobę świąteczną. Produkt posiada 9 cm średnicy. Zaprojektowano go z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Zachwyca nie tylko bogactwem kolorów, ale przede wszystkim jakością, dzięki której będzie Ci służyć przez długie lata!

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Alessandro Mendini to projektant oraz architekt, którego prace zmieniły sposób myślenia o produkcie. Odegrał dużą rolę w rozpowszechnianiu postmodernizmu oraz idei „banalnego designu”, która demaskuje nijakość i brak wyrazu produkowanych przedmiotów. Przedstawił metodę „re-designu” w nowym świetle. Jego prace odwołują się do przekonania, że wszystko w sztuce już było. Manifestował swoje poglądy korzystając z różnych form ekspresji – ozdabiał oraz modyfikował istniejące już projekty. Jest zdania, że to detale stanowią istotę produktu. Zaprojektował teatr „Teatrino della Bicchieraia” oraz wieżę pamięci w Hiroshimie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię