Butelka do oliwy/octu/przypraw płynnych Serax Fish & Fish Paola Navone

B0816758 Serax Serax
30.80 PLN

Special Price 30,80 zł

Normalna cena: 44,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 35,20 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 12 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B0816758
Wymiary
Wysokość: 11 cm
szerokość: 2,6 cm
długość: 3,6 cm
pojemność: 50 ml.
Materiały
Szkło prasowane, metal.

Opis produktu

Pomysłowa butelka, która kształtem przypomina rybkę! Doskonała do przechowywania oliwy, octu albo płynnych przypraw. Ten uroczy gadżet, ozdobiony reliefowym wzorem, sprawdzi się zarówno w rustykalnej, jak i nowoczesnej kuchni. Dzięki metalowej zakrętce płyny na dłużej zachowają świeżość, oryginalny smak i intensywny aromat. Fish&Fish to seria szklanych naczyń, które wyróżniają się zieloną kolorystyką i charakterystycznym motywem... ryby! Kolekcja jest dziełem utalentowanej projektantki – Paoli Navone, która tworzy przedmioty mocno zakorzenione w tradycji. Znakiem rozpoznawczym projektantki są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Navone bardzo często nawiązuje do kultury oraz tradycji różnych krajów. Tym razem zainspirowała się przedmiotami produkowanymi w Stanach Zjednoczonych w latach trzydziestych. Podczas gdy kraj przechodził ogromny kryzys gospodarczy, w Sandwich, w stanie Massachusetts, zaczęła rozwijać się firma, specjalizująca się w wyrobach ze szkła. Najpopularniejszym tworzywem było szkło w trzech odsłonach – zielonej, mlecznej oraz transparentnej. Solidne naczynia zaczęły wzbogacać amerykańskie gospodarstwa domowe, kawiarnie, puby oraz restauracje. Kolekcja Fish&Fish to wyraźne nawiązanie do tamtego okresu oraz hołd złożony w stronę ówczesnego wzornictwa przemysłowego.

Można myć w zmywarce.

Kolekcja: Serax Fish & Fish

Zobacz kolekcję

Marka

Projektant

Paola Navone to znana, włoska projektantka i architektka z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się również wystrojem wnętrz, tworzeniem scenografii, organizowaniem wystaw i imprez. Współpracowała z takimi markami jak Serax, Alessi, Swarovski, Armani Casa, Driade, Orizzonti czy Roche Bobois. Paola tworzy przedmioty mocno zakorzenione w tradycji. Wśród nich znaleźć można m.in. meble, tekstylia, ceramikę, biżuterię oraz lampy. Znakiem rozpoznawczym Navone są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię