Choinka Alessi Bark For Christmas, 70 cm biała

BM06/70 W Alessi Alessi
1104.00 PLN
1 104,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
BM06/70 W
Wymiary
55 x 20 x 70 cm [dł. x szer. x wys. ]
Materiały
Stal pokryta żywicą epoksydową, magnesy porcelanowe

Opis produktu

Choinka Alessi Bark For Christmas, 70 cm biała to nowoczesne zastępstwo dla tradycyjnego drzewka. Choinka Alessi Bark For Christmas, 70 cm biała została przygotowana przez duet Boucquillon & Maaoui. Jest niezwykłym designerskim osiągnięciem, które świetnie wpisuje się w klimat świąt.
Z uwagi na przygotowanie z metalu choinka Alessi Bark For Christmas, 70 cm biała jest niezwykle łatwa w ozdobieniu. Dołączone do zestawu dekoracje z magnesami umożliwiają Ci przyczepienie do niej np. wspomnień o bliskich czy zdjęć. Biała choinka idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrze.
Choinka Alessi Bark For Christmas, 70 cm biała dobrze sprawdzi się tam, gdzie nie można ustawić żywego drzewka. Jest łatwiejsza w pielęgnacji od sztucznej choinki – i wygląda od niej bardziej modnie!

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię