Karafka z dekanterem Eva Solo 0,75 l

567474 Eva Solo Eva Solo
352.00 PLN
352,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
567474
Wymiary
Pojemność 750 ml
Materiały
Stal szlachetna, szkło

Opis produktu

Piękna karafka do wina z załączonym stalowym dekanterem, dzięki któremu proces napowietrzania wina i wydobywania z niego pełni aromatu przebiega sprawniej i szybciej. Całość w charakterystycznym, pękatym kształcie u podstawy i z mocno zwężoną szyjką.
Wersja ekskluzywna – stworzona przez duńską markę Eva Solo z myślą o tych, którzy cenią optymalny smak i aromat winnych trunków.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Projektant

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię