Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Kosz na odpady Joseph Joseph Intelligent Waste Titan

Kosz na odpady Joseph Joseph Intelligent Waste Titan
Kosz na odpady Joseph Joseph Intelligent Waste Titan Kosz na odpady Joseph Joseph Intelligent Waste Titan Kosz na odpady Joseph Joseph Intelligent Waste Titan
x zamknij

Kosz na odpady Joseph Joseph Intelligent Waste Titan

1350.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
68 x 33 x 39 cm
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
30030
 
Kosz na odpady Joseph Joseph Intelligent Waste Titan z innowacyjnym systemem zgniatania śmieci. Takie rozwiązanie jest nie tylko higieniczne, ale również bardzo funkcjonalne –umożliwia przechowywanie większej ilości odpadów, a jednocześnie zmniejsza zużycie worków. Przemyślany design kosza Titan sprawia, że wyciąganie śmieci jest szybkie, proste i higieniczne. Produkt wyposażono w stalowy pedał nożny oraz wymienny filtr, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Poznaj inteligentny system przechowywania śmieci.

10 lat gwarancji. Na stalowej powierzchni kosza nie są widoczne odciski palców.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.