Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Kosz na owoce Serax Moniek Ø 30 cm

Kosz na owoce Serax Moniek Ø 30 cm
Kosz na owoce Serax Moniek Ø 30 cm Kosz na owoce Serax Moniek Ø 30 cm
x zamknij

Kosz na owoce Serax Moniek Ø 30 cm

serax
Serax Moniek
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Został wycofany.
Ø 30 cm
wysokość 15 cm
Tworzywo termoplastyczne z recyclingu
serax-B7213005
 
Kosz Serax Moniek to wyjątkowa misa na owoce. Wyróżnia się estetycznie zaplecionym wzorem, który przypomina pajęczynę. Serax Moniek będzie piękną i oryginalną oprawą owoców albo warzyw. Może służyć także jako naczynie dekoracyjne, w którym umieścisz najpotrzebniejsze drobiazgi. Nietuzinkowa, a zarazem praktyczna.

Serax Moniek to kolekcja ozdobnych akcesoriów florystycznych (doniczek, wazonów, stojaków na kwiaty) oraz koszy na owoce. Przedmioty są dziełem Moniek Vanden Berghe – specjalistki w dziedzinie dekoracji kwiatowej. Belgijska projektantka czerpie inspiracje przede wszystkim z natury. Kolekcja Serax Moniek powstała z miłości do środowiska naturalnego – kosze są wykonane z dętek rowerowych, pochodzących z recyclingu. Pozornie bezwartościowe materiały, dostały nowe życie dzięki kolekcji Serax Moniek. Ciekawe jest to, że przedmioty zyskują ostateczny kształt dopiero w procesie tworzenia. Płynny materiał przeobraża się i rozwija, co każdorazowo daje poczucie zdumienia – nigdy nie wiadomo, jaki będzie efekt końcowy.

Inne z kolekcji Serax Moniek

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.