Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup 0,35 l, szałwiowy

567045 Eva Solo Eva Solo
154.00 PLN
154,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
567045
Wymiary
Wysokość: 20 cm
Średnica: 6,5 cm
Pojemność: 0,35 l
Materiały
Stal nierdzewna, plastik, silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup 0,35 l, szałwiowy to produkt, który łączy w sobie cechy termosu z klasycznym kubkiem. Takie połączenie oznacza nie tylko funkcjonalność, ale i komfort – na dodatek zamknięte w jednej obudowie!

Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup 0,35 l, szałwiowy przyda Ci się, jeśli nie wyobrażasz sobie drogi do pracy bez czegoś gorącego (lub zimnego w czasie lata) – szczególnie w okresie jesiennych słot czy zimowych mrozów.

Kubek termiczny Eva Solo To Go Cup 0,35 l, szałwiowy ma wygodną silikonową zawieszkę przymocowaną do zakrętki, która ułatwia przenoszenie kubka. Podwójne metalowe ścianki z próżnią pomiędzy umożliwiają zachowanie temperatury zawartości nawet przez kilka godzin.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię