Miska Kähler Hammershøi Ø16 cm, biała

692227 Kähler Kähler
122.00 PLN
122,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
692227
Wymiary
Ø16 cm, wysokość: 5 cm
Materiały
porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Miska Kähler Hammershøi Ø16 cm biała idealnie nadaje się do podawania owoców, orzechów, owsianki lub muesli. Zdobią ją charakterystyczne żłobienia na wewnętrznych ściankach naczynia, typowe dla całej serii Hammershøi. Miska będzie wspaniałym uzupełnieniem pozostałych naczyń z tej samej kolekcji, jest jednak tak uniwersalna, że łatwo ją zestawić z również inną zastawą stołową.

 

Miska Kähler Hammershøi Ø16 cm biała została wykonana z porcelany. Prezentuje się elegancko, a przy tym niebanalnie. Zastawa stołowa Kähler Hammershøi wyróżnia się ponadczasowym wzornictwem, które nigdy nie wyjdzie z mody. Dlatego kolekcja ta zawsze będzie wyglądać dobrze, niezależnie od upływu czasu.

 

Miska jest przystosowana do mycia w zmywarce i używania w kuchence mikrofalowej.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię