Mlecznik Alessi Tonale 300 ml, jasnoszary

DC03/94 LG Alessi Alessi
216.00 PLN
216,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
DC03/94 LG
Wymiary
pojemność: 300 ml
Ø 10 cm
wysokość: 9 cm
Materiały
kamionka
Zastosowanie

Opis produktu

Jasnoszary, minimalistyczny mlecznik Alessi Tonale 300 ml w skandynawskim stylu. Płynne linie i błyszcząca powierzchnia sprawiają, że dzbanek prezentuje się niezwykle elegancko na kuchennym stole. Niewielki, dobrze wyprofilowany dzióbek pozwala na wygodne przelewanie mleka do filiżanki. Dzbanek wykonano z kamionki, która jest bardzo trwała na uszkodzenia oraz łatwa do mycia.
Można myć w zmywarce.
Mlecznik dostępny także w wersji czarnej.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię