Nóż do ziół Joseph Joseph Mezzaluna zielony

10079 Joseph Joseph Joseph Joseph
139.00 PLN
139,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10079
Wymiary
18 x 11 x 2 cm
Materiały
Silikon, stal szlachetna
Ograniczenia

Opis produktu

Zawodowy nóż do krojenia i siekania ziół: z dwoma uchwytami, które umożliwiają swobodne i szybkie rozdrobnienie ziół ułożonych na desce. Ostrze z wysokiej jakości stali szlachetnej. Po skończeniu używania noża, jego uchwyty można złożyć ku ostrzu tak, że całość zajmuje w szufladzie niewiele miejsca.
Produkty tradycyjnej, angielskiej marki Joseph Joseph stanowią doskonałe połączenie funkcjonalności i nowoczesnej formy. Mała sztuka użytkowa!

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię