Nóż uniwersalny Tojiro Origami 13 cm

F-770 Tojiro Tojiro
289.00 PLN
289,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
F-770
Wymiary
Długość całkowita: 24 cm, długość ostrza: 13 cm
Materiały
stal nierdzewna molibdenowo - wanadowa
Ograniczenia

Opis produktu

Niewielki, uniwersalny nóż Tojro Origami posłuży nam w kuchni jako narzędzie do obierania, krojenia niewielkich warzyw i owoców bądź siekania ziół. Nóż uniwersalny z serii origami posiada dwustronny, wypukły szlif i opuszcza fabrykę ostry jak brzytwa. Dzięki zastosowaniu jednolitego materiału jest wyjątkowo wytrzymały i łatwy w pielęgnacji.
Niezwykła seria noży Tojiro Origami wyróżnia się geometrycznym designem, który nawiązuje do japońskiej sztuki składania papieru. Każdy nóż z serii Origami powstaje w całości z jednego arkusza twardej stali nierdzewnej. Technika origami pozwala skutecznie wyeliminować problemy, jakie może ze sobą nieść spawanie różnych elementów, co za tym idzie opóźnia starzenie się noża i wyklucza problem rdzewienia w miejscach styku spawanych części.
Trójkątna rękojeść zapewnia zaskakująco wygodny chwyt. Rękojeść w środku jest pusta, co sprawia że noże są bardzo lekkie. Technika origami podkreśla piękno stalowych noży i czyni je praktycznie niezniszczalnymi. Ten nowatorski projekt marki Tojiro zdobył prestiżową nagrodę iF Design Award w 2012 roku.

Marka

Japońska marka Tojiro specjalizuje się w produkcji niezwykle ostrych noży kuchennych, których doskonałość wynika z wiedzy i doświadczenia przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Nieustające poszukiwanie ostrza perfekcyjnego sprawia, że noże Tojiro znane są dziś i cenione przez największe sławy kulinarnego świata. Opatentowana w Japonii metoda skuwania stali o różnej zawartości węgla („DP”) stawia te noże w światowej czołówce jakości i ostrości. Kryształ tradycyjnej, japońskiej technologii.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię