Rondel z pokrywką Eva Solo Nordic Kitchen 1,5 l

280216 Eva Solo Eva Solo
440.00 PLN
440,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
280216
Wymiary
Pojemność 1,5l l Ø 16 cm
Materiały
Aluminium, powłoka Slip-Let® nieprzywierająca, drewno dębowe
Typ kuchni
Ograniczenia

Opis produktu

Rondel Nordic Kitchen marki Eva Solo zaprojektowany w duchu skandynawskiego minimalizmu. Wykonany z lekkiego aluminium, które zapewnia optymalną i równomierną dystrybucję ciepła oraz łatwą obsługę. Naczynie zostało wyposażone w solidny, odpowiednio wyprofilowany uchwyt z drewna dębowego oraz pokrywkę z drewnianym akcentem. Rondel będzie doskonałym dodatkiem do kuchni urządzonych w stylu rustykalnym, skandynawskim i minimalistycznym.

Rondel został wyposażony w czterowarstwową powłokę nieprzywierającą Slip-Let®, która jest wolna od szkodliwych związków PFOA i PTFE oraz umożliwia smażenie na małej ilości tłuszczu. Naczynie może być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek, włącznie z płytą indukcyjną.

Ze względu na drewniane elementy rondel należy myć ręcznie.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię