Ścienny stoper do klamki Blomus Entra, burned metal

B66711 Blomus Blomus
119.00 PLN
119,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B66711
Wymiary

Ø2,5 cm Wysokość: 4 cm

Materiały
Stal nierdzewna, lakier, plastik

Opis produktu

Ścienny stoper do klamki Blomus Entra burned metal to niezawodna i jednocześnie estetyczna propozycja, dzięki której unikniesz uszkodzeń zarówno klamek, jak i ścian. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Jest solidny i odporny na uszkodzenia.


Zaleca się jego montaż na ścianie na poziomie klamki. Dzięki temu po otworzeniu drzwi, klamka zderzy się ze stoperem, a nie bezpośrednio ze ścianą. Ze względu na to, że materiał jest miękki – nie dojdzie do uszkodzenia.


Ścienny stoper do klamki Blomus Entra burned metal posiada 4 cm długości i 2,5 cm średnicy. Ten prosty element pomoże Ci zachować estetykę pomieszczenia. Znajdzie zastosowanie w niemalże każdym pomieszczeniu, w tym m.in. w gabinecie biurowym i sypialni.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Projektant

Pełna nazwa: Flöz Industrie Design. Studio założone w 1989 r. przez Petera Golz'a i Olivera Wahl'a. Uważane jest za ikonę Niemiec. Sama nazwa (niemieckie słowo "Flöz" oznacza złoże) utożsamiana jest z rejonem Zagłębia Ruhry - tradycyjnie kojarzonym z ciężko pracującymi, pełnymi pasji ludźmi. Faktycznie, "zjeżdżając w dół" w trakcie przeglądania ich osiągnięć, napotykamy ogrom skrajnie różnych, uznanych projektów dla prestiżowych marek. Kaski rowerowe Cratoni i KED, torby, rakiety tenisowe i buty Adidas, pompki rowerowe SKS, świeczniki, lampiony, akcesoria kominkowe i łazienkowe Blomus, akcesoria do tenisa Andros, grille Enders... i na pewno dużo jeszcze przed nimi!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię