Świeca sojowa Laboratorium Dobrego Nastroju 120 ml, bergamotka-grejpfrut-geranium

3.1 Laboratorium Dobrego Nastroju Laboratorium Dobrego Nastroju
55.00 PLN
55,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3.1
Wymiary
Pojemność: 120 ml
Materiały
szkło

Opis produktu

Świeca sojowa Laboratorium Dobrego Nastroju 120 ml bergamotka-grejpfrut-geranium to świeca sojowa, która podczas palenia nie uwalnia żadnych szkodliwych substancji. Jest przyjazna dla alergików i astmatyków.


Łączy szereg ciekawych olejków eterycznych, które pomagają się zrelaksować i gwarantują zastrzyk pozytywnej energii. Jest to połączenie grejpfruta, złożonego zapachu bergamotki cytrusowej oraz geranium.


Świeca sojowa Laboratorium Dobrego Nastroju 120 ml bergamotka-grejpfrut-geranium wprowadzi przyjemny nastrój do każdego wnętrza. Dzięki temu, że pali się wolniej niż inne woski, służy dłużej niż parafinowe odpowiedniki. Świeca posiada 120 ml pojemności i została zamknięta w estetycznym słoiku. Dodatkowo wyposażono ją w minimalistyczną, estetyczną etykietę.

 

Marka

Laboratorium Dobrego Nastroju to mała, polska, rzemieślnicza firma, która tworzy świece sojowe, świece do masażu, naturalne mydła oraz kule do kąpieli. Została stworzona przez Ewelinę i Łukasza, którzy traktują ją jako sposób na wyrażanie swoich ekologicznych wartości, potrzebę świadomego rozwoju i realizację marzeń. Lubią proste formy, minimalistyczny design, a inspiracje czerpią z codzienności, jak również podróży. Laboratorium stawia przede wszystkim na zdrowie, naturalne surowce, wygodę użytkowania i przyjemną estetykę. Sami tworzą przemyślane receptury, produkują w małych partiach i wdrażają ideę zero waste nie tylko redukując opakowania, ale również zachęcając do używania wysokiej jakości produktów. W Laboratorium Dobrego Nastroju używa się tylko naturalnych składników, ufając przy tym w pełni, że będą one korzystne dla ciała i umysłu.

Produkty stworzone przez tą polską markę mają za zadanie pomóc Ci się zrelaksować i znaleźć chwilę dla siebie w ciągu zabieganych dni.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię