Świeca sojowa Laboratorium Dobrego Nastroju 120 ml, zimowy wieczór

3.9 Laboratorium Dobrego Nastroju Laboratorium Dobrego Nastroju
55.00 PLN
55,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3.9
Wymiary
Pojemność: 120 ml
Materiały
szkło

Opis produktu

Świeca sojowa Laboratorium Dobrego Nastroju 120 ml zimowy wieczór to idealne urozmaicenie zimowego wieczoru! Ty, koc, książka lub ulubiony film oraz oczywiście świeczka – niczego więcej nie potrzeba! Wyjątkowa kompozycja olejków eterycznych gwarantuje unikalny aromat.


Produkt zawiera w składzie bezpieczny i naturalny wosk sojowy oraz olejki o zapachu pomarańczy, cynamonu, goździków i sosny. To połączenie doskonale sprawdzi się w okresie jesienno-zimowym. Płomień świeczki zapewni dodatkowo delikatne, klimatyczne światło.


Świeca sojowa Laboratorium Dobrego Nastroju 120 ml zimowy wieczór powinna palić się każdorazowo nie dłużej niż 3-4 godziny. Urozmaić swój wieczór i wybierz świecę sojową Laboratorium Dobrego Nastroju!

Marka

Laboratorium Dobrego Nastroju to mała, polska, rzemieślnicza firma, która tworzy świece sojowe, świece do masażu, naturalne mydła oraz kule do kąpieli. Została stworzona przez Ewelinę i Łukasza, którzy traktują ją jako sposób na wyrażanie swoich ekologicznych wartości, potrzebę świadomego rozwoju i realizację marzeń. Lubią proste formy, minimalistyczny design, a inspiracje czerpią z codzienności, jak również podróży. Laboratorium stawia przede wszystkim na zdrowie, naturalne surowce, wygodę użytkowania i przyjemną estetykę. Sami tworzą przemyślane receptury, produkują w małych partiach i wdrażają ideę zero waste nie tylko redukując opakowania, ale również zachęcając do używania wysokiej jakości produktów. W Laboratorium Dobrego Nastroju używa się tylko naturalnych składników, ufając przy tym w pełni, że będą one korzystne dla ciała i umysłu.

Produkty stworzone przez tą polską markę mają za zadanie pomóc Ci się zrelaksować i znaleźć chwilę dla siebie w ciągu zabieganych dni.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię