Świecznik Kähler Hammershøi Block, biały

693134 Kähler Kähler
155.00 PLN
155,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693134
Wymiary
Ø12 cm, wysokość: 9,5 cm
Materiały
porcelana
Ograniczenia

Opis produktu

Świecznik Kähler Hammershøi Block biały został wykonany z wysokiej jakości porcelany. Zdobią go pionowe żłobienia, charakterystyczne dla całej kolekcji Hammershøi, zaprojektowanej przez Hansa-Christiana Bauera. Szeroka okrągła podstawa sprawia, że świecznik stoi stabilnie, a ponadto zapobiega skapywaniu kropel wosku na stół lub obrus.

 

Świecznik Kähler Hammershøi Block biały będzie elegancką dekoracją komody lub stołu. Idealnie dopełni zastawę stołową Hammershøi, jednak będzie pasował również do aranżacji stołu zbudowanej przy użyciu innych naczyń. Świecznik pozwoli wnieść do wnętrza ciepły płomień świecy, który pomoże zbudować przytulny nastrój. 

 

Producent zaleca ręczne mycie świecznika.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię