Szczotka do WC Blomus Nexio polerowana

68627 Blomus Blomus
439.00 PLN
439,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
68627
Wymiary
Wysokość 46 cm
Ø 9 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana

Opis produktu

Szczotka do wc w długim, zabudowanym pojemniku – idealna do postawienia przy toalecie lub obok niej. Dzięki wykonaniu z polerowanej stali szlachetnej wygląda bardzo estetycznie i nie trzeba jej chować przed oczyma gości. Do łazienki w domu, hotelu i lokalach gastronomicznych.
Produkty niemieckiej firmy Blomus to doskonała harmonia między stylem wykonania, a funkcjonalnością. Uwagę przyciąga minimalizm i staranne wykonanie, przy użyciu najlepszej jakości materiałów.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię