Szklanka Holmegaard Flow emerald green

4300485 Holmegaard Holmegaard
89.00 PLN
89,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4300485
Wymiary
9 x śr. 10 cm, pojemność: 0.35 l
Materiały
Szkło
Zastosowanie
Można myć w temperaturze max 55 stopni.

Opis produktu

Szklanka Holmegaard Flow emerald green to eleganckie, lekkie naczynie do nowoczesnej kuchni. Szklanka Holmegaard Flow emerald green ma dyskretny wzór fali na wąskim dnie. Wyglądem przypomina on kręgi powstające na wodzie. Dzięki temu naczynie świetnie prezentuje się w każdym rodzaju wnętrza.

Intensywny, szmaragdowy kolor, w jakim została stworzona szklanka Holmegaard Flow emerald green, świetnie sprawdzi się na każdą okazję. Z uwagi na nietypowy wzór dna przyciąga spojrzenia. Szklanka została przygotowana ze szkła dmuchanego ustnie, dlatego każdy egzemplarz jest unikalny.

Szklanka Holmegaard Flow emerald green to świetny dodatek do kuchni czy baru w stylu eleganckim lub inspirowanym naturą. Sprawdzi się zarówno na wodę, jak i napoje z lodem. Będzie idealna do soków czy drinków, gdy przyjdą goście.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię