Termos Stanley Legendary Classic 1L, Ash

10-08266-060 Stanley Stanley
277.00 PLN
277,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-08266-060
Wymiary
11,7 x 35,8 cm [śr. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Termos Stanley Legendary Classic 1 l, Ash dzięki izolacji próżniowej utrzymuje stałą temperaturę napoju do 24 godzin, a jeśli w środku znajdują się kostki lodu – nawet do 5 dni. Termos świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju wycieczki, kempingi czy weekendowe wypady za miasto.

 

Termos Stanley Legendary Classic 1 l, Ash jest całkowicie szczelny. Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie i przelewanie napoju do kubka. Kiedy nie jest potrzebny można go złożyć, dzięki czemu termos nie zajmie wiele miejsca w bagażu. 

 

Przepływowy korek ułatwia napełnianie termosu. Wystarczy go lekko odkręcić i delikatnie przechylić naczynie, by dolać wybrany napój. Nakrętna może z powodzeniem posłużyć jako kubek.

 

Termos można myć w zmywarce.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię