Wazon Kähler Signature 15 cm kolorowy

690481 Kähler Kähler
268.00 PLN
268,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
690481
Wymiary
12,5 x 15 cm
Materiały
kamionka
Ograniczenia
Użytkowanie i konserwacja
Czyścić wilgotną ściereczką.

Opis produktu

Wazon Kähler Signature 15 cm kolorowy został wykonany z kamionki. Zdobią go ręcznie malowane różnobarwne pasy, które nie kończą się wraz z krawędzią wazonu, ale „wędrują” do jego wnętrza. Taki zabieg nadaje wazonowi nieco dynamizmu i sprawia, że prezentuje się on naprawdę intrygująco.

 

To, co odróżnia wazon Kähler Signature 15 cm kolorowy od większości wazonów dostępnych na rynku, to nakładka z okrągłymi otworami na kwiaty. Pozwala ona na precyzyjne i równomierne rozmieszczenie kwiatów w bukiecie. Dzięki niej rośliny nie opierają się na jednej ścianie wazonu, ale stoją po środku. Nakładka umożliwia również eksponowanie w wazonie pojedynczych kwiatów lub ozdobnych gałązek.

 

Wazon świetnie sprawdzi się w roli prezentu.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię