Zabawka i dekoracja Normann Copenhagen Ducky, czarna

100149 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
413.00 PLN
413,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
100149
Wymiary
Wysokość: 23 cm
długość: 19 cm
szerokość: 11 cm
Materiały
Drewno dębowe

Opis produktu

Kaczka na kółkach Ducky może pełnić rolę dekoracji albo uroczej, dziecięcej zabawki. Ta piękna figurka przypomina o czasach beztroskiego dzieciństwa i jest wyraźnym nawiązaniem do tradycyjnych, drewnianych zabawek dla dzieci. Została wykonana z drewna dębowego i wyposażona w cztery kółka. Uproszczona, pozbawiona szczegółów konstrukcja będzie prezentowała się nowocześnie i elegancko na półkach, konsolach oraz szafkach.

Należy czyścić wilgotną ściereczką. Koła są zamontowane na metalowym drążku i posiadają czarny, gumowy pierścień dla lepszej przyczepności.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię