Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800495
Wymiary
7 x 7,5 cm [śr x wys]
Materiały
szkło prasowane
Ograniczenia

Opis produktu

2 szklane świeczniki na tealight Holmegaard Christmas to produkt, którego nie może zabraknąć w Twoim domu, jeśli uwielbiasz palić tealighty. Te małe świeczki są niepozorne i domyślnie raczej mało ozdobne, ale z pewnością pomogą Ci w stworzeniu romantycznej lub przytulnej atmosfery, a jeśli dodasz do nich olejki eteryczne, rozprowadzą zapach po całym mieszkaniu.

2 szklane świeczniki na tealight Holmegaard Christmas mają formę szklanych naczyń, w których umieścisz tealighty – szkło rozproszy światło i pozwoli uzyskać ciekawy efekt wizualny. Oprócz tego na ściankach świeczników znajdują się nadruki ze świątecznymi motywami, które idealnie podkreślą atmosferę tego niezwykłego czasu.

Szklane świeczniki na tealight Holmegaard Christmas  są też świetnym pomysłem na prezent dla osoby, która uwielbia święta!

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię