Butelka termiczna Eva Solo Urban thermo 0,5 l, szałwiowy

575029 Eva Solo Eva Solo
154.00 PLN
154,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
575029
Wymiary
Pojemność: 0,5 L
Wysokość: 21,5 cm
Średnica: 7 cm
Materiały
Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Butelka termiczna Eva Solo Urban thermo 0,5 l, szałwiowy możesz zabrać ze sobą wszędzie – także do pracy, na uczelnię czy zakupy. To przede wszystkim zasługa niewielkich wymiarów, butelka ma zaledwie 21,5 cm wysokości i 7 cm średnicy.

Butelka termiczna Eva Solo Urban thermo 0,5 l, szałwiowy utrzymuje wysoką temperaturę przez 12 godzin, a niską – nawet przez dobę. To zasługa specjalnej konstrukcji: pomiędzy dwoma ściankami butelki znajduje się próżnia, dzięki której wymiana ciepła z otoczeniem jest minimalna.

Butelka termiczna Eva Solo Urban thermo 0,5 l, szałwiowy ma minimalistyczny design. Wygodna nakrętka ułatwia korzystanie z butelki – wystarczy ją otworzyć, by uzyskać dostęp do zawartości. Dzięki temu nie ma też możliwości jej przypadkowego otwarcia w torebce czy plecaku.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię