Dozownik do mydła Blomus Modo, burned metal

B66462 Blomus Blomus
249.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B66462
Wymiary
16 x 7,6 x 5,5 cm
Materiały
stal nierdzewna, tytan

Opis produktu

Dozownik do mydła Blomus Modo burned metal praktyczne i eleganckie akcesorium łazienkowe o smukłym kształcie. Ten wolnostojący dozownik został wyposażony w ukryty mechanizm dozujący. Wystarczy delikatnie go przycisnąć, by uzyskać uzupełnione wcześniej mydło.


Powierzchnia produktu została wykonana ze stali szlachetnej oraz pokryta tytanem. Sprawia to, że produkt jest zarówno estetyczny, jak i wysoce wytrzymały. Pojemność dozownika wynosi 165 ml. Wyposażono go w antypoślizgową podkładkę, która zapobiega upadkowi.


Dozownik do mydła Blomus Modo burned metal to inwestycja nie tylko w funkcjonalność, ale także niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju styl. Dozownik uzupełni przestrzeń łazienki o elegancję. Stanie się prawdziwą ozdobą.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię