Kubek na szczoteczki Blomus Modo, burned metal

B66463 Blomus Blomus
149.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B66463
Wymiary
12 x 5,5 cm
Materiały
stal nierdzewna, tytan

Opis produktu

Kubek na szczoteczki Blomus Modo burned metal to kolejne akcesorium z serii Modo, które wyróżnia się intrygującym, choć minimalistycznym designem. Kubek prezentuje się lekko i dopełni każdą aranżację. Umożliwia przechowywanie szczoteczek do zębów.


Wymiary produktu wynoszą 5,5 x 12 cm. Spód kubka został uzupełniony o antypoślizgową podkładkę wykonaną z gumy, która pozwala zapobiec zsuwaniu się produktu z powierzchni zlewu. Dodatkowo zabezpiecza ją przed ewentualnymi zarysowaniami.


Kubek na szczoteczki Blomus Modo burned metal został wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej warstwą tytanu. Takie połączenie gwarantuje produktowi doskonałą trwałość i odporność na korozję. Kubek został przystosowany do warunków panujących w mokrych pomieszczeniach.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię