Breloki do kluczy

Breloki i breloczki do kluczy. Idealne na prezent

Eleganckie breloki do kluczy

Brelok do kluczy to gadżet, na który zwraca się obecnie coraz więcej uwagi. Wbrew pozorom może on bardzo wiele powiedzieć o właścicielu. Czasami dobierany jest do torebki, innym razem wybieramy go, kierując się swoimi pasjami i zainteresowaniami. Brelok do kluczy przyda się każdemu, ale jaki konkretnie wybrać, by był świetnym połączeniem walorów natury estetycznej oraz praktycznej?

Brelok do kluczy dla kobiety

Kobiety słyną z tego, że uwielbiają urocze drobiazgi, dlatego też brelok do kluczy zwykle wybierają bardzo starannie. Aby był on naprawdę przydatnym w codziennym życiu gadżetem, pamiętajmy o tym, że musi być niewielkich rozmiarów. W przeciwnym razie mogłoby się okazać, że nie mieści się do torebki kompaktowych rozmiarów. Ponadto duży i ciężki breloczek stałby się dodatkowym obciążeniem – nie miałoby to najmniejszego sensu. Warto postawić na taki brelok do kluczy, który nie ma wystających elementów (one zawadzałyby o materiał podszewki torby lub zaczepiałyby się o przedmioty, które się w niej znajdują). Materiały dobrej jakości (jak choćby stal szlachetna) sprawi, że gadżet posłuży przez wiele lat. Oczywiście względy  natury estetycznej także mają duże znaczenie.

Kobiety niezwykle często wybierają dla siebie breloki z motywami kwiatów. To eleganckie i stylowe, nic dziwnego, że tak bardzo upodobała je sobie ta płeć! Ciekawe rozwiązanie czeka kobiety, które lubią dobrze wyglądać – brelok do kluczy z lusterkiem pozwoli im poprawić makijaż zawsze wtedy, gdy będzie to potrzebne.  Klips na klucze pozwoli na pewno uniknąć długiego ich szukania, stanowiąc ciekawe połączenie użyteczności i minimalistycznego designu. Model z przywieszką w kształcie serca spodoba się romantyczkom, zaś uroczego opalizującego żuczka będzie łatwo znaleźć w torebce.  Brelok  Kimmidoll z japońską laleczką kokeshi, która przywołuje dobre myśli to częsty wybór pań. Brelok do kluczy to dziś mnóstwo możliwości!

Brelok do kluczy dla mężczyzny

Panowie coraz częściej doceniają skrajny minimalizm, gdy chodzi o gadżety i akcesoria. Dlatego też na pewno spodoba im się  breloczek w formie skórzanego paska. W przypadku dużej ilości kluczy warto pomyśleć o modelu z wieloma pierścieniami, taki brelok będzie bardzo praktycznym gadżetem. Mężczyźni lubią przydatne akcesoria, dlatego dedykowano im brelok do kluczy z lampką LED. Pozwoli ona oświetlić zamek w drzwiach w razie potrzeby. Brelok USB pomoże przenieść dane (zdjęcia, filmy, projekty) w bardzo wygodny sposób. Widać wyraźnie, iż projektanci starają się, by brelok do kluczy nie był tylko ładnym przedmiotem. Nic dziwnego, klienci oczekują dziś czegoś więcej – i otrzymują to! Dla modnego mężczyzny właśnie breloczek może stać się gadżetem, który podkreśli jego prestiż i najlepszy gust.

Personalizowany brelok do kluczy na prezent

Brelok do kluczy stać się może bardzo dobrym upominkiem. Warto pomyśleć o jego personalizacji, decydując się choćby na brelok ze zdjęciem. Taki prezent na pewno ucieszy każdego – breloczek ze zdjęciem to sposób na to, by zawsze mieć przy sobie wizerunek ukochanej osoby czy zwierzaka. Brelok do kluczy może być też związany z pasjami osoby obdarowanej. Miłośnikom czworonogów podarujmy brelok z motywem psa, fanom futbolu brelok z piłkarzem, a miłośnikom żeglowania – z łódką. Kolejnym pomysłem na personalizowany brelok jest model przedstawiający pierwszą literę naszego imienia lub inicjały – to także inspirujący patent, dzięki któremu breloczek staje się bardzo osobisty!