Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Kompostownik Joseph Joseph Intelligent Waste 4 l

Kompostownik Joseph Joseph Intelligent Waste 4 l
Kompostownik Joseph Joseph Intelligent Waste 4 l Kompostownik Joseph Joseph Intelligent Waste 4 l Kompostownik Joseph Joseph Intelligent Waste 4 l Kompostownik Joseph Joseph Intelligent Waste 4 l
x zamknij

Kompostownik Joseph Joseph Intelligent Waste 4 l

159.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom gdy będzie dostępny:
15,5 x 24,5 x 14 cm
Tworzywo sztuczne
30024
 
Intelligent Waste to elegancki pojemnik na odpady organiczne. Został wyposażony w uchwyt ze stali szlachetnej, pierścień przytrzymujący worki oraz praktyczną pokrywkę, którą można oprzeć o krawędź kompostownika. Dzięki niewielkim rozmiarom pojemnik z łatwością zmieści się w szafce. Można go również przechowywać bezpośrednio na blacie – prezentuje się atrakcyjnie i estetycznie. Kompostownik jest kompatybilny z koszami do segregacji odpadów Joseph Joseph Intelligent Waste – pasuje do ich dolnej oraz górnej komory.

Zaleca się mycie ręczne (gorącą wodą z mydłem).
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.