Lampa wisząca Brokis Night birds 78 cm, czarna

PC962-CGC882-CCS775-CCSC843-CECL149 Brokis Brokis
5180.00 PLN
5 180,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 12 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PC962-CGC882-CCS775-CCSC843-CECL149
Wymiary
Długość: 78 cm
wysokość: 13 cm.
Materiały
Szkło dmuchane, miedź.
Zalecane źródło światła
GU10; 5W; 336 lm; 2700 K

Opis produktu

Czarna lampa wisząca Brokis Night Birds 78 cm. To najdłuższa z lamp – skrzydła ptaka są całkowicie rozpostarte. Autorem projektu lamp Brokis jest Boris Klimek, laureat wielu prestiżowych nagród. Stworzone przez niego lampy Night Birds są niezwykle subtelne – wyglądają jak czarne ptaki, uchwycone w locie. Perfekcyjnie pasują do przestronnych miejsc, w których „ptaki” mogą fruwać swobodnie. Lampa wygląda nowocześnie i oryginalnie kiedy wisi samotnie, ale prawdziwie bajeczny efekt uzyskamy gdy „ptaki” będą „poruszać się” w stadzie. Kilka lamp powieszonych obok siebie da wrażenie ruchu, ponieważ ułożenie skrzydeł jest inne w każdej lampie.

Kwintesencję marki Brokis stanowią nietuzinkowa artystyczna wizja czeskich i zagranicznych artystów oraz wieloletnia tradycja dmuchanego szkła, charakterystyczna dla Moraw. To, co określa lampy Brokis to eksperymentalne kształty oraz nowoczesne rozwiązania zaproponowane przez wyjątkowych projektantów-wizjonerów z całego świata. Innowacyjna i nieszablonowa struktura produktów, tworzonych nie tylko ze szkła, ale także z drewna i metalu, sprawia, że każda lampa z kolekcji Brokis jest zjawiskowym dziełem sztuki, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Specyfikacja techniczna:
  • CGC882 – kolor czarny szkła
  • Wykończenie - srebrny anodowany
  • CWCL149 – przezroczysty kabel, 1m
  • żarówka: GU10 EU – 5W DIM – 220 – 240V (dołączona).

Marka

Brokis to czeska marka, która oferuje prawdziwe cuda ze szkła w niezliczonych konfiguracjach. W ofercie Brokis znajdują się nowoczesne lampy, tworzone przez wykwalifikowanych artystów-rzemieślników. Firma kontynuuje bogatą tradycję szklarską, z której słyną czeskie Morawy, a równocześnie nie boi się eksperymentować. Współpracuje ze zdolnymi projektantami, dając im możliwość zrealizowania swoich artystycznych wizji, czego dobrym przykładem są Nocne Ptaki, które zaprojektował Boris Klimek.

W sklepie Czerwonej Maszyny lampy Brokis przedstawiamy w najpopularniejszym połaczeniu kolorów szkła i zawieszeń, jednak możliwości jest więcej. Nie ma jakiegoś modelu, lub koloru w ofercie sklepu internetowego a produkuje go Brokis? Nie szkodzi, prosimy o kontakt, zamówimy i przyjedzie.

Projektant

Boris Klimek: "Dobry design to nie tylko funkcjonalność. Ma wnosić piękno, poezję i fantazję w codzienne życie." Te dwa zdania w pełni oddają klimat twórczości Borisa Klimka. Pochodzący z Czech laureat licznych prestiżowych nagród ( m. in. Elle Deco i German Design Award ) podbił nasze serca kolekcjami lamp Baloons i Night birds, wykonanych dla Brokis – znanej na cały świat, czeskiej manufaktury szkła.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię