Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 27cm, czarny buk FSC

070290-0099 Crush Grind Crush Grind
315.00 PLN
315,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
070290-0099
Wymiary

Wysokość: 27 cm
Średnica: 7,1 cm

Materiały
Drewno bukowe FSC
Ograniczenia

Opis produktu

Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 27cm, czarny buk FSC to elegancki i przydatny element do kuchni domowej. Z uwagi na wyjątkowy wygląd i duży rozmiar młynek drewniany Crush Grind Stockholm 27cm, czarny buk FSC możesz też użytkować w lokalu gastronomicznym. Cały produkt jest wykonany w czarnym kolorze.

Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 27cm, czarny buk FSC ma wewnątrz opatentowany mechanizm CrushGrind®, który gwarantuje skuteczne mielenie przypraw. Obudowa została przygotowana z drewna bukowego, które pochodzi z lasów o zrównoważonej gospodarce. Drewno zostało pomalowane na czarny kolor.

Prostota designu sprawia, że młynek drewniany Crush Grind Stockholm 27cm, czarny buk FSC będzie świetnie pasować do wnętrz nowoczesnych, zarówno w minimalistycznym, jak i eleganckim stylu. Ustawisz go na stole lub użyjesz w kuchni!

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię