Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 17cm, orzech włoski

070280-2031 Crush Grind Crush Grind
275.00 PLN
275,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
070280-2031
Wymiary

Wysokość: 16,8 cm
Średnica: 5,8 cm

Materiały
drewno orzechowe
Ograniczenia

Opis produktu

Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 17cm, orzech włoski to produkt przygotowany do mielenia soli lub pieprzu. Każdy młynek drewniany Crush Grind Stockholm 17cm, orzech włoski wyróżnia się cechami typowymi dla skandynawskiego designu. Z tego powodu jest nie tylko modny, ale i praktyczny.

Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 17cm, orzech włoski ma wbudowany opatentowany mechanizm CrushGrind®. Nie tylko świetnie radzi sobie on z mieleniem, ale również jest odporny na uszkodzenia. Obudowa została przygotowana z drewna orzechowego.

Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 17cm, orzech włoski ma naturalną barwę, przez co pasuje do wnętrz skandynawskich, ale i tradycyjnych. Możesz wykorzystać go do soli lub pieprzu – wystarczy, że zmienisz wskaźnik na jego szczycie na S lub P.

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię